Fixtures
TBC
Allianz Cumann na mBunscol Toymaster Under-11 League Hurling Roinn A Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 1 TBC Piltown NS --- --- BYE TBC
Rd 2 TBC Glenmore/Ballyfacey NS --- --- BYE TBC
Rd 3 TBC Tullogher Rosbercon NS --- --- BYE TBC
Allianz/Cumann na mBunscol Roinn C Toymaster Hurling League South
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 1 TBC Rower Inistioge NS --- --- BYE TBC
Rd 2 TBC Goresbridge/Paulstown --- --- BYE TBC
Rd 3 TBC Danesfort NS --- --- BYE TBC
Rd 4 TBC Carrickshock NS --- --- BYE TBC
Rd 5 TBC Mullinavat NS --- --- BYE TBC
Allianz Cumann na mBunscol Toymaster Under-11 League Hurling Roinn A Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 1 TBC Clara NS --- --- BYE TBC
Rd 2 TBC Gowran NS --- --- BYE TBC
Rd 3 TBC Castlecomer BNS --- --- BYE TBC
Allianz Cumann na mBunscol Top Oil Under-11 League Hurling Roinn B Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 1 TBC Urlingford NS --- --- BYE TBC
Rd 2 TBC Bennettsbridge NS --- --- BYE TBC
Rd 3 TBC Coon Muckalee NS --- --- BYE TBC
Allianz Cumann na mBunscol Toymaster Under-11 League Hurling Roinn C Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 1 TBC Slieverue NS --- --- BYE TBC
Rd 2 TBC Goresbridge/Paulstown --- --- BYE TBC
Rd 3 TBC Windgap NS --- --- BYE TBC
Allianz/Cumann na mBunscol Top Oil Roinn B Football League North Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 1 TBC Graigue / Skeough --- --- BYE TBC
Rd 2 TBC Gaelscoil Osraí U13 B --- --- BYE TBC
Rd 3 TBC St. John`s NS --- --- BYE TBC
Rd 4 TBC Ballyragget NS --- --- BYE TBC
Rd 5 TBC Gowran NS --- --- BYE TBC
Allianz Cumann na mBunscol Toymaster Roinn C Football League
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 1 TBC The Model School --- --- BYE TBC
Rd 2 TBC Goresbridge/Paulstown --- --- BYE TBC
Rd 3 TBC Freshford NS --- --- BYE TBC
Rd 4 TBC Galmoy NS --- --- BYE TBC
Rd 5 TBC Windgap NS --- --- BYE TBC
Kilkenny Honda Centre Minor A Hurling League
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Galmoy/Windgap --- --- BYE TBC
Round 2 TBC James Stephens --- --- BYE TBC
Round 3 TBC Mooncoin --- --- BYE TBC
Round 4 TBC Rower Inistioge --- --- BYE TBC
Round 5 TBC Piltown --- --- BYE TBC
Round 6 TBC Dicksboro --- --- BYE TBC
Round 7 TBC Dunnamaggin --- --- BYE TBC
Round 8 TBC Thomastown --- --- BYE TBC
Round 9 TBC O`Loughlin Gaels --- --- BYE TBC
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Fenians --- --- Bye TBC
Round 2 TBC Clara --- --- Bye TBC
Round 3 TBC Slieverue --- --- Bye TBC
Round 4 TBC John Lockes --- --- Bye TBC
Round 5 TBC Blacks and Whites --- --- Bye TBC
Round 6 TBC Cloneen/Railyard --- --- Bye TBC
Round 7 TBC Emeralds --- --- Bye TBC
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Ballyhale Shamrocks --- --- BYE TBC
Round 2 TBC Barrow Rangers --- --- BYE TBC
Round 3 TBC St. Patrick's --- --- BYE TBC
Round 4 TBC Young Irelands U17 B --- --- BYE TBC
Round 5 TBC James Stephens U17 B --- --- BYE TBC
Round 6 TBC Mullinavat --- --- BYE TBC
Round 7 TBC Kilmacow --- --- BYE TBC
Duggan Steel Under-15 Roinn B Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Dunnamaggin --- --- BYE TBC
Round 2 TBC John Lockes --- --- BYE TBC
Round 3 TBC Glenmore --- --- BYE TBC
Round 4 TBC Graignamanagh --- --- BYE TBC
Round 5 TBC Kilmacow --- --- BYE TBC
Round 6 TBC Galmoy/Windgap --- --- BYE TBC
Round 7 TBC Rower Inistioge --- --- BYE TBC
Round 8 TBC Thomastown --- --- BYE TBC
Round 9 TBC Mullinavat --- --- BYE TBC
Duggan Steel Under-15 Roinn C Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Dicksboro U15 B --- --- BYE TBC
Round 2 TBC St Lachtain's --- --- BYE TBC
Round 3 TBC O`Loughlin Gaels --- --- BYE TBC
Round 5 TBC Lisdowney --- --- BYE TBC
Round 6 TBC Fenians --- --- BYE TBC
Duggan Steel Under-13 Roinn C Football League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Piltown U13 C --- --- BYE TBC
Round 2 TBC James Stephens U13 D --- --- BYE TBC
Round 3 TBC Fenians --- --- BYE TBC
Round 4 TBC Mullinavat --- --- BYE TBC
Round 5 TBC Ballyhale Shamrocks --- --- BYE TBC
Round 6 TBC Carrickshock --- --- BYE TBC
Round 7 TBC Danesfort --- --- BYE TBC
Duggan Steel Under-13 A Hurling League
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Dicksboro --- --- BYE TBC
Round 2 TBC Thomastown --- --- BYE TBC
Round 3 TBC O`Loughlin Gaels --- --- BYE TBC
Round 4 TBC James Stephens --- --- BYE TBC
Round 5 TBC Young Irelands --- --- BYE TBC
Duggan Steel Under-13 Roinn C Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Barrow Rangers --- --- BYE TBC
Round 2 TBC St. Patrick's --- --- BYE TBC
Round 3 TBC O`Loughlin Gaels U13 C --- --- BYE TBC
Round 4 TBC Graignamanagh --- --- BYE TBC
Round 6 TBC James Stephens U20 D --- --- BYE TBC
Round 7 TBC Emeralds --- --- BYE TBC
Paddy Grace Feile Roinn A Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Tullogher Rosbercon --- --- BYE TBC
Round 2 TBC Graigue Ballycallan --- --- BYE TBC
Round 3 TBC Dicksboro --- --- BYE TBC
Paddy Grace Feile Roinn A Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Young Irelands --- --- BYE TBC
Round 2 TBC O`Loughlin Gaels --- --- BYE TBC
Round 3 TBC James Stephens --- --- BYE TBC
Paddy Grace Feile Roinn B Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC Thomastown --- --- BYE TBC
Round 2 TBC Piltown --- --- BYE TBC
Round 3 TBC Dunnamaggin --- --- BYE TBC
Paddy Grace Feile Roinn B Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC John Lockes --- --- BYE TBC
Round 2 TBC Glenmore --- --- BYE TBC
Round 3 TBC Bennettsbridge --- --- BYE TBC
Paddy Grace Feile Roinn B Group D
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 TBC St Lachtain's --- --- BYE TBC
Round 2 TBC Erins Own --- --- BYE TBC
Round 3 TBC Clara --- --- BYE TBC
J.J. Kavanagh and Sons Intermediate Football Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
County Final TBC Thomastown/Erins Own --- --- Mooncoin TBC
J.J. Kavanagh and Sons Intermediate Football League
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
League Final TBC Mooncoin --- --- Lisdowney TBC FINISH ON THE DAY
Permanent TSB Under 19 Hurling
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
League Playoff TBC Tullaroan/Tullogher Rosbercon --- --- Carrickshock TBC

Friday 6th Apr 2018
Football League Division 2
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Railyard GFC --- --- BYE TBC

Wednesday 18th Apr 2018
Allianz/Cumann na mBunscol Tommy O Brien Cup 12-15 A Side
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Rd 2 12 30 AM Ballyragget/Tullaroan --- --- Freshford NS Paul Flood

Monday 1st Oct 2018
Allianz/Cumann na mBunscol Corn na Tuaithe Country Cup Football
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Rd 3 30 PM Gowran/Tullogher Rosbercon --- --- Lisdowney NS Pat Robinson
2nd Rd 3 30 PM Carrickshock NS v Kilmanagh NS --- --- Mullinavat NS Tom O Brien
2nd Rd 3 30 PM Mooncoin Schools/Clara --- --- Kilmacow BNS Joanne Quinn
2nd Rd 3 30 PM Rower Inistioge NS v Clogh Mooneenroe NS --- --- Scoil Phádraig Ballyhale Tomas O Dowd
2nd Rd 3 30 PM Danesfort/Dinnamaggin --- --- Piltown NS Mark Connolly
2nd Rd 3 30 PM Ballyragget/Glenmore --- --- Scoil McCauley Rice NS Mark Kelly
2nd Rd 3 30 PM Thomastown/Coon Muckalee --- --- Conahy NS John Dermody
2nd Rd 3 30 PM Graigue Skeough/Urlingford --- --- Castlecomer BNS Joe Meagher

Sunday 31st Mar 2019
Paddy Grace Feile Roinn C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Final 11 30 AM St. Patrick's 1-3 4-6 Mullinavat John Mc Cormack Final at same venue at 11.30

Sunday 7th Apr 2019
Permanent TSB Under 19 Hurling B Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 2 00 PM Galmoy/Windgap CONC 0-0 Mooncoin TBC

Wednesday 17th Apr 2019
Football League Division 5
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 7 00 PM Railyard GFC --- --- BYE TBC

Friday 19th Apr 2019
City League U11 Hurling Div 2
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Tramore White 3-3 3-2 Glenmore John Kiely

Monday 29th Apr 2019
U17 D1 Hurling
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 7 00 PM Bagenalstown Gaels GAA 4-19 1-8 Barrow Rangers Brendan Fitzgerald

Wednesday 1st May 2019
Allianz/Cumann na mBunscol Roinn C Toymaster Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Quarter Final 3 30 PM Coon Muckalee NS 4-5 2-5 St. Canice`s NS TBC
Quarter Final 3 30 PM Conahy NS 2-6 6-7 Danesfort NS TBC
Quarter Final 3 30 PM Ballyragget NS 1-5 4-2 Rower Inistioge NS TBC
Quarter Final 3 30 PM St. John`s NS 2-2 5-13 Carrickshock NS TBC

Wednesday 8th May 2019
Go Games Under-11 Football Region 5
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 4 TBC Timahoe 0-1 0-2 Railyard GFC TBC
Allianz/Cumann na mBunscol Tommy O Brien Cup 12-15 A Side
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Quarter Final 3 30 PM Johnstown NS 2-7 4-6 Danesfort NS TBC
Quarter Final 3 30 PM Coon Muckalee NS 5-12 1-4 Freshford NS TBC
Quarter Final 3 30 PM Lisdowney NS 3-3 4-5 Windgap NS TBC

Monday 13th May 2019
City League U12 Hurling Div 3
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 6 30 PM Tramore White 0-3 3-6 Slieverue John Power

Thursday 16th May 2019
Allianz/Cumann na mBunscol Roinn D Top Oil Hurling 12-15 A Side
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Quarter Final 3 30 PM Johnstown NS 2-12 1-4 Gaelscoil Osraí TBC
Quarter Final 3 30 PM Galmoy NS 1-0 0-1 St. Patricks DLS TBC
Quarter Final 3 30 PM Clogh Mooneenroe NS 0-1 1-3 Tullaroan NS TBC
Quarter Final 3 30 PM The Model School 0-1 1-0 Windgap NS TBC

Monday 20th May 2019
Allianz/Cumann na mBunscol Tommy O Brien Cup 12-15 A Side
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Quarter Final 3 30 PM Conahy NS 1-6 1-3 Galmoy NS TBC
City League U12 Hurling Div 1
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 6 30 PM Ballygunner Black 4-5 4-5 Glenmore Larry Power

Wednesday 22nd May 2019
Allianz/Cumann na mBunscol Roinn C Toymaster Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Semi Final 3 30 PM Carrickshock NS 2-5 1-7 Danesfort NS TBC

Friday 24th May 2019
City League U12 Hurling Div 1
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 4 6 30 PM Ballygunner Black 3-4 4-7 Mooncoin TBC

Tuesday 28th May 2019
Schools Roinn A Hurling
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Semi Final 3 30 PM Clara NS 3-12 3-3 Castlecomer BNS TBC
City League U11 Hurling Div 2
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 6 6 30 PM Tramore Blue 2-10 5-4 Glenmore Des O Leary

Friday 31st May 2019
J.J. Kavanagh & Sons All County League Group F
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 8 00 PM Bagenalstown Gaels GAA 1-13 5-11 Clara Ollie O Neill McGrath Park

Monday 17th Jun 2019
Allianz/Cumann na mBunscol Tommy O Brien Cup 12-15 A Side
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Semi Final 4 00 PM Danesfort NS 4-4 2-6 Coon Muckalee NS TBC
City League U12 Hurling Div 1
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 5 7 00 PM Ballygunner Black 2-8 2-6 Carrickshock Conor Ahearne

Wednesday 19th Jun 2019
Corn de Bhaildraithe
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Semi-Final 3 30 PM Kilmanagh NS 0-4 4-11 Thomastown NS TBC

Friday 21st Jun 2019
City League U12 Hurling Div 3
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 6 6 30 PM Tramore Blue 1-6 3-4 Slieverue Conor Ahearne
J. J. Kavanagh and Sons Kevin Fennelly Cup
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st round 7 45 PM Ballinkillen 1-16 1-11 Kilmacow Paul Hunston Finish on the Day, Match in Bagenalstown

Friday 28th Jun 2019
City League U11 Hurling Div 2
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 9 6 30 PM Tramore White 1-2 3-4 Kilmacow Des O Leary

Wednesday 31st Jul 2019
Go Games Under-11 Football Region 5
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 10 6 30 PM Annanough --- --- Railyard GFC TBC

Wednesday 14th Aug 2019
Duggan Steel Under-15 B Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Prel Round (A) 7 30 PM Graignamanagh --- --- Tullogher Rosbercon TBC

Sunday 18th Aug 2019
Duggan Steel Under-13 B Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (A) 11 00 AM Tullogher Rosbercon --- --- Clara TBC
1st Round (B) 11 00 AM John Lockes --- --- Rower Inistioge TBC
1st Round (C) 11 00 AM Galmoy/Windgap --- --- Graigue Ballycallan TBC
1st Round (D) 11 00 AM Piltown --- --- Glenmore TBC
1st Round (E) 11 00 AM Mooncoin --- --- St Lachtain's TBC
1st Round (F) 11 00 AM Erins Own --- --- Kilmacow TBC
1st Round (G) 11 00 AM Danesfort --- --- St Martin's TBC
Duggan Steel Under-13 C Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (A) 11 00 AM Mullinavat --- --- Conahy Shamrocks TBC
1st Round (B) 11 00 AM Dicksboro U13 B --- --- James Stephens U20 B TBC
1st Round (C) 11 00 AM O`Loughlin Gaels U13 B --- --- Emeralds TBC
1st Round (D) 11 00 AM St. Patrick's --- --- Carrickshock TBC
1st Round (E) 7 00 PM Ballyhale Shamrocks --- --- Young Irelands TBC

Wednesday 21st Aug 2019
Duggan Steel Under-15 C Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (A) 7 00 PM Mooncoin --- --- Young Irelands U15 B TBC
1st Round (B) 7 00 PM Ballyhale Shamrocks --- --- Conahy Shamrocks TBC
1st Round (C) 7 00 PM James Stephens U15 B --- --- St. Patrick's TBC
1st Round (D) 7 00 PM Fenians --- --- Barrow Rangers TBC
1st Round (E) 7 00 PM Cloneen/Railyard --- --- Carrickshock TBC
1st Round (F) 7 00 PM Dicksboro U15 B --- --- St Lachtain's TBC
1st Round (G) 7 00 PM Lisdowney --- --- Slieverue TBC
Duggan Steel Under-15 B Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (B) 7 00 PM Galmoy/Windgap --- --- Emeralds TBC
1st Round (C) 7 00 PM Winner (A) --- --- Bennettsbridge TBC
1st Round (D) 7 00 PM Piltown --- --- Tullaroan TBC
1st Round (E) 7 00 PM John Lockes --- --- St Martin's TBC
1st Round (F) 7 00 PM Danesfort --- --- Erins Own TBC
1st Round (G) 7 00 PM Thomastown --- --- Dunnamaggin TBC
1st Round (H) 7 00 PM Glenmore --- --- Mullinavat TBC
1st Round (I) 7 00 PM Rower Inistioge --- --- Kilmacow TBC
Duggan Steel Under-15 A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (A) 7 30 PM O`Loughlin Gaels --- --- Dicksboro TBC
1st Round (B) 7 30 PM James Stephens --- --- Graigue Ballycallan TBC

Wednesday 28th Aug 2019
Go Games Under-11 Football Region 5
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 12 6 30 PM Na Fianna Og --- --- Railyard GFC TBC
Duggan Steel Under-13 A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final 7 00 PM O`Loughlin Gaels --- --- Young Irelands TBC
Under 13 Hurling Championship 13 Aside
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final (A) 7 00 PM John Lockes U13 B --- --- Piltown U13 B TBC
Q/Final (B) 7 00 PM Slieverue --- --- Ballyhale Shamrocks TBC
Q/Final (C) 7 00 PM Tullaroan --- --- Cloneen TBC
Q/Final (D) 7 00 PM Blacks and Whites --- --- Fenians TBC
Duggan Steel Under-13 C Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final (A) 7 00 PM Bennettsbridge --- --- Winner E TBC
Q/Final (C) 7 00 PM Graignamanagh --- --- Winner C TBC
Q/Final (D) 7 00 PM Winner D --- --- Barrow Rangers TBC
Duggan Steel Under-13 B Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final (B) 7 00 PM Dunnamaggin --- --- Winner B TBC

Wednesday 4th Sep 2019
Duggan Steel Under-13 A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
S/Final 7 00 PM James Stephens --- --- O'Loughlin Gaels/Young Irelands TBC
S/Final 7 00 PM Thomastown --- --- Dicksboro TBC

Sunday 8th Sep 2019
Kilkenny Honda Centre Minor A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (A) 2 00 PM Thomastown --- --- Mooncoin TBC
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (A) 2 00 PM St Martin's --- --- Graignamanagh TBC
1st Round (B) 2 00 PM Conahy Shamrocks --- --- Graigue Ballycallan TBC
1st Round (C) 2 00 PM Bennettsbridge --- --- Lisdowney TBC
1st Round (D) 2 00 PM Erins Own --- --- Tullaroan TBC
1st Round (E) 2 00 PM St Lachtain's --- --- Carrickshock TBC
1st Round (F) 2 00 PM Dicksboro U17 B --- --- Young Irelands TBC
1st Round (G) 2 00 PM Tullogher Rosbercon --- --- Danesfort TBC
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
1st Round (A) 2 00 PM Emeralds --- --- Fenians TBC
1st Round (B) 2 00 PM Ballyhale Shamrocks --- --- St. Patrick's TBC
1st Round (C) 2 00 PM Cloneen/Railyard --- --- Kilmacow TBC
1st Round (D) 2 00 PM Mullinavat --- --- Young Irelands U17 B TBC
1st Round (E) 2 00 PM Slieverue --- --- James Stephens U17 B TBC
1st Round (F) 2 00 PM Barrow Rangers --- --- Clara TBC

2019-09-14 - 2019-09-15
Duggan Steel Under-15 C Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final (A) TBC O`Loughlin Gaels U15 B --- --- Winners Of E TBC

2019-09-21 - 2019-09-22
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final (A) TBC Winner Of (E) --- --- Blacks and Whites TBC
Q/Final (B) TBC John Lockes --- --- Winner Of (C) TBC
Kilkenny Honda Centre Minor A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final (B) TBC James Stephens --- --- Piltown TBC
Q/Final (C) TBC Winner A --- --- Dunnamaggin TBC
Q/Final (D) TBC Galmoy/Windgap --- --- O`Loughlin Gaels TBC
Q/Final (E) TBC Rower Inistioge --- --- Dicksboro TBC
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Q/Final (C) TBC Glenmore --- --- Winner (J) TBC

Saturday 28th Sep 2019
Duggan Steel Under-15 A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
S/final 2 00 PM Clara --- --- Winner Of (A) TBC

 
Developed by CookFuture.com
©2006—2019 Kilkenny GAA
You are 
115489846
 visitor. Thank you!